TMDK felhívás a tavaszi félévben

Új bagoly logó.jpg

FELHÍVÁS

A Széchenyi István Egyetem Tudományos és Művészeti Diákköri Tanácsa és Hallgatói Önkormányzata

2021. április 28-ára

Tudományos és Művészeti Diákköri Konferenciát

szervez hallgatói számára.

A járványügyi helyzetre való tekintettel a tavaszi Tudományos és Művészeti Diákköri Konferencia (TMDK) online módon kerül megrendezésre.

A TMDK-ra való jelentkezés feltételei:

- TMDK dolgozatot bármilyen témában lehet írni.

- A TMDK dolgozat tartalmi részének formai követelményei megegyeznek a vonatkozó tudományterület OTDK szekciófelhívásában szereplő előírásokkal: https://otdk.hu/otdk/szekcio-felhivasok

- Ez alól értelemszerűen kivétel a címlap. A dolgozat előlapján tüntessétek fel a következőket: név, szak – szakirány, évfolyam, konzulens neve és beosztása, dolgozat címe.

- Elektronikus pályázati űrlap kitöltése a tdk.sze.hu oldalon: Jelentkezés/Téma ajánlása (belépés után).

- Fél oldal terjedelmű (szóközökkel min. 1300, max. 2000 karakter) összefoglaló, azaz absztrakt elkészítése, az online jelentkezési felületre való feltöltése (minta-absztraktok megtekintése).

- Kész, teljes dolgozat feltöltése az elektronikus rendszerbe (ahol a jelentkezés is történt).

Jelentkezési határidő (összefoglaló feltöltése):

2021. április 6. 23:59

A jelentkezési határidő lejárta után leadott jelentkezéseket nem áll módunkban elfogadni! Dolgozat cím és absztrakt benyújtása szükséges.

Dolgozat feltöltési határidő:

2021. április 18. 23:59

A határidő lejárta után nincs lehetőség dolgozat feltöltésére, a rendszert lezárjuk!

A TMDK napja: 2021. április 28.

Nyomtatott dolgozat leadási időszak:

A járványügyi helyzetet figyelembe véve ebben a félévben a dolgozatokat papír alapon nem kell leadni!

A konferenciával a 2023-as Országos Tudományos Diákköri Konferenciára lehet nevezési jogosultságot szerezni. A konferenciával kapcsolatos bármely kérdés esetén böngésszék a Gyakran Ismételt Kérdések (TMDK GYIK) menüpontot, vagy keressék a kari TMDT felelősöket (Dr. Zsédely Eszter: zsedely.eszter@sze.hu ; Dr. Gulyás László: gulyas.laszllo@sze.hu) .

Kari TDT

Dr. Gulyás László

Dr. Zsédely Eszter

Belvedere Weeks a Apátúr Sörházban 2024. május 5. 11:00 - 2024. május 19. 12:00